Uzaktan Eğitim Metodu ile Bale ve Müzik Derslerimiz Başladı

Uzaktan Eğitim Metodu ile Bale ve Müzik Derslerimiz Başladı

Değerli Okul Ailemiz ve Sevgili Sanatseverler,

Özlem Güzel Bale ve Müzik Okulu olarak, Mart ayının son haftasından itibaren, çok hızlı bir şekilde organize olarak “Uzaktan Eğitim” metodu ile bale, çağdaş dans ve müzik derslerimize başladık. Bu süreçte siz değerli velilerimizin desteği ve çocuklarımızın gayreti çok büyüktü, teşekkür ederiz.
Bu belirsiz süreç içerisinde öğretmen, öğrenci ve veli paylaşımlarımız ile derslerimize aynı şekilde, hiçbir eksik bırakmadan devam edeceğiz.
Bu zaman zarfında evde olan, daha önceden piyano, keman, gitar dersi almış ama ara vermiş ve tekrar başlamak isteyen veya sıfırdan enstrüman çalmayı arzu eden 10 yaş üzeri çocuklarımız, gençlerimiz ve yetişkinlerimiz… Ayrıca balenin pırıltılı dünyasına adım atmak isteyen 4 – 6 // 6 – 8 yaş grubu miniklerimiz … “Uzaktan Eğitim” için aşağıda yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Hayatına yeni başlangıçlar katmak isteyen herkese Özlem Güzel Bale ve Müzik Okulu olarak “Haydi! Evde kalalım ama hayallerimizi ertelemeyelim, hayatımıza yeni bir perde açalım” diyoruz.
Sağlıkla ve sevgiyle kalmanız dileğiyle…

Tel: (0216) 449 01 37 veya (0532) 260 12 32