Özlem Güzel Bale ve Müzik Okulu KKTC turnesinde.

Özlem Güzel Bale ve Müzik Okulu KKTC turnesinde.

2018 Bale Resitalimiz “Kuğularla Dans”ı, 28 Haziran 2018 tarihinde, Lefkoşa/KKTC’de “KEMAL SARAÇOĞLU LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VE KANSERLE SAVAŞ VAKFI” yararına sahneledik. Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen resitalin tüm geliri vakfa bağışlanmıştır.

Böyle bir projeye katkı sunabilmek, etrafımıza ışık saçabilmek çok büyük bir gurur. Tüm eğitim ve idari kadromuza ve KKTC’deki kardeş okulumuz Dancebase Art Studio’ya organizasyona katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Kemal Saraçoğlu Vakfı’nın Koordinatörü Sayın Övgü İnce gösteri öncesi yaptığı açıklamada, “Her zaman yanımızda olan Dancebase Art Studio Direktörü Sayın Ahu Karaderi’nin ve Özlem Güzel Bale Müzik ve Tiyatro Okulu’nun, bu muhteşem organizasyonla kanserle mücadele eden miniklerimiz ve ailelerine destek olması bizleri çok mutlu etmiştir. Umarım ki bu tür sanat dolu etkinlikler herzaman halka umut ve örnek olur. Tüm sanatseverleri bu organizasyona davet eder, katılımcılara şimdiden çok teşekkür ederiz,”  dedi.

Kaynaklar:

Kıbrıs Manşet

VOICE OF THE ISLAND