KKTC DanceBase Sertifika Töreni

KKTC DanceBase Sertifika Töreni

Bir ilke imza atarak  KKTC’ye Royal Academy of Dance (RAD) Sistemini getiren ve uygulayan kurucumuz Özlem Sucuoğlu Tokuş, 11 Kasım 2017’de düzenlenen sertifika töreniyle altın madalya kazanan Dancebase Studio Art öğrencilerine RAD Sertifikalarını teslim etti. 

Dancebase Art öğrencileri, Royal Academy of Dance Klasik Bale Grade sınavlarının ilk aşamasını üstün başarı ile geçti. Altın madalya kazanan öğrencilere ödülleri dün akşam düzenlenen etkinlikle verildi.

Dancebase Art Studio öğrencileri, İngiltere Royal Academy of Dance Klasik Bale Grade sınavlarını üstün başarı ile geçerek, altın madalya kazandı.

KKTC’de bir ilke imza atan Dancebase Art öğrencileri ödüllerini Zephyr Cafede düzenlenen etkinlikte aldı.

Üstün başarı madalyası ile ödüllendirilen Bale öğrencilerine ödüllerini Dancebase Art Studio direktörü Ahu Karaderi ve Royal Academy of Dance lisanslı eğitmeni Özlem Sucuoğlu Tokuş verdi.

Etkinlikte konuşan Dancebase Art Studio direktörü Ahu Karaderi, öğrencilerin üstün başarı kazanmasından mutlululuk duyduğunu ifade ederek, öğrencileri kutladı

Eğitmen Özlem Sucuoğlu Tokuş ise eğitim hakkında bilgi vererek, sınavların birinci aşamasını başarı ile tamamlayan öğrencileri tebrik etti.

Kaynak: BRT