Fenerbahçe Spor Kulübü ile işbirliği devam ediyor

Özlem Güzel Bale Müzik Okulu, Fenerbahçe Spor Kulübü’yle girdiği işbirliğine yeni dönemde de devam ediyor. Fenerbahçe’ye gönül verenlere özel fırsatlar sunuluyor. 12.11.2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyayla 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim yılına özel %15 indirim imkânı bulunuyor.

Fenerbahçe üyeleri, Fenerbahçe Taraftar Kart sahipleri, FB Spor Kulübü Çocuk ve Gençlik Kulübü üyeleri ve Kulüp çalışanlarının yararlanabildiği bu kampanyadan faydalanmak için FENERBAHÇE Spor Kulübü kartlarını ibraz etmeleri yeterli.

Balede dünyaca ünlü eğitimi ve değerlendirme sistemine sahip Royal Academy of Dance (RAD) Akademi’nin Türkiye’deki temsilcilerinden Özlem Güzel Bale Müzik Okulu’nun kurucusu Özlem Tokuş, ülkemizin en köklü spor kulüplerinden biriyle girdikleri bu işbirliğinin devamından duyduğu memnuniyeti belirtti. Konu hakkında, “Atatürk İlke ve Devrimleri doğrultusunda toplumsal ve kültürel gelişmelerine katkı sağlamak, beden ve ruh sağlıklarını korumak, onları araştırıcı ve yaratıcı niteliklere sahip kişiler olarak yetiştirmek gibi değerli amaçlar taşıyan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne üye çocuk ve gençleri okulumuzda, aramızda görmekten mutluluk duyduk. Onları bu sene de en iyi şekilde eğitmekten mutluluk duyacağız,” dedi.